O nas

Wicci Poland - India

Fundacja WICCI Poland-India to innowacyjne stowarzyszenie, skupiające Polki z kraju i spoza jego granic, mające na celu promowanie idei przedsiębiorczości kobiet oraz wspieranie rozwoju firm prowadzonych przez kobiety. Jesteśmy dynamiczną społecznością działającą zarówno lokalnie, jak i globalnie, zainspirowaną współpracą z Polsko-Indyjską Radą Biznesu, która została powołana przy Women’s Chamber of Commerce and Industry of India (WICCI) – wiodącej, niezależnej izbie biznesowej dla kobiet w Indiach.

Kobiety Wicci
Fundacja dla kobiet Wicci

WICCI, zrzeszając ponad 200.000 przedsiębiorczych kobiet na całym świecie, reprezentuje różnorodność i siłę wspólnoty. Działamy na zasadach siostrzeństwa i wzajemnego wsparcia, łącząc kobiety z różnych środowisk biznesowych i klas społecznych. Nasza organizacja odzwierciedla współczesne podejście do przedsiębiorczości, łącząc tradycję z nowoczesnością.

Jako organizacja międzynarodowa korzystamy z bogactwa wiedzy i doświadczenia naszych członkiń i partnerów, jednocześnie wprowadzając innowacyjne pomysły w celu skutecznego wspierania i rozwijania przedsiębiorstw prowadzonych przez kobiety. Tworzymy przestrzeń, gdzie doświadczone przedsiębiorczynie mogą dzielić się swoją receptą na sukces, inspirując i mobilizując kolejne pokolenia kobiet do podjęcia wyzwań biznesowych.

Fundacja WICCI Poland-India to nie tylko organizacja, to społeczność, w której wspólnie kreujemy nowe standardy dla kobiet w biznesie, budując mosty pomiędzy kulturami i przyczyniając się do globalnego rozwoju przedsiębiorczości kobiet.

Misja, Wizja, Cele
Zespół Wicci
Dołącz do nas