Szkoła Rodzenia Biznesu

To dziewięciomiesięczny program Fundacji Wicci Poland-India zaprojektowany w sposób praktyczny, który przygotowuje kobiety do założenia swojej firmy.

Warsztaty przedsiębiorczości

Panele wellbeingowe

Mentoring biznesowy

To autorski, dziewięciomiesięczny program online, który ma na celu przygotowanie kobiet do założenia własnej firmy. Program ten łączy kursy rozwijające umiejętności techniczne z holistycznym podejściem, skupiającym się na równowadze osobistej. 

Co ważne, program jest połączeniem zajęć służących rozwojowi umiejętności twardych i miękkich. Łączy on zajęcia z zakresu finansów, księgowości i marketingu z warsztatami dotyczącymi umiejętności takich jak wystąpienia publiczne czy pisania biznes planu.

Z naszych analiz wynika, że kobiety często zbyt surowo oceniają siebie i tym samym torpedują własne plany; nasza Szkoła Rodzenia Biznesu stara się to zmienić oferując holistyczne wsparcie dla kobiet, które zmagają się ze zwątpieniem w siebie lub brakiem pewności.

Pierwsza edycja Szkoły Rodzenia Biznesu Fundacji Wicci Poland-India, który odbyła się online, okazała się sukcesem. W wyniku 9-miesięcznego programu kilka uczestniczek założyło własne firmy, a o swoich sukcesach i o tym jak Szkoła pomogła im zrealizować marzenia w realny sposób opowiedziały w trakcie Forum Ekonomicznego Kobiet w Katowicach.

Radosne kobiety Wicci

Wspieramy kobiety

Dlaczego tak ważne jest zapewnienie kobietom możliwości otwarcia własnego biznesu?

W ten sposób przełamujemy stereotyp dotyczące kobiet, i przyczyniamy się do zmian w społeczeństwie, pokazując że każda kobieta może odnosić sukcesy na obu polach – w biznesie i w domu jednocześnie.

Opinie uczestniczek

Joanna Urban wirtualna asystentka biznes online

Joanna Urban

e-Specjalistka Biznesu Online,
Wirtualna Asystentka

„Szkoła Rodzenia Biznes pozwoliła mi ugruntować moje plany rozwoju mojej mikrofirmy. Dała mi także sieć ciekawych kontaktów, które procentują zawodowo i prywatnie. Jeszcze w trakcie trwania programu założyłam firmę, a dziś z powodzeniem ją prowadzę, wspierając twórców online w marketingu i technikaliach internetowych.

www.JoannaUrban.pl

Julita Migdał-Gadaj

Licencjonowana Terapeutka Behawioralna dla Dzieci w Spektrum Autyzmu

„Program SZRB jest dla kobiety, która potrafi dzielić się swoimi pomysłami, która jest otwarta na zmiany jakie zajdą w niej po udziale w programie SZRB. Największe wrażenie zrobiło na mnie wsparcie i otwartość kobiet, które mówiły głośno co myślą, co robią i jakie mają plany na przyszłość.”

Gabinet Terapii Behawioralnej

Julita Migdał-Gadaj
Angelika Matla Specjalistka BHP

Angelika Matla

Specjalistka BHP

Program SzRB jest dedykowany dla Kobiet, które chcą założyć własny biznes i działać na swoich zasadach. To właśnie dzięki SzRB poukładasz sobie swój biznes i wszelkie kwestie z nim związane – również te mentalne !

Podczas programu największe wrażenie zrobiło na mnie zaangażowanie, power i energia pozostałych uczestniczek, jak również poziom merytoryczny przekazywanych przez prelegentów treści.

Rada ode mnie ? Idź i działaj, jedyną przeszkodą przed działaniem jesteś Ty sama. Bój się i rób, bądź autentyczna, bądź sobą 🙂 a zobaczysz, jak Twoje życie zmieni się na lepsze.

www.KuzniaBHP.pl