Wizja, misja, cele

Misja

Misja Fundacji WICCI Poland-India opiera się na wspieraniu przedsiębiorczych kobiet w realizacji ich planów biznesowych. Niezależnie od wieku czy dotychczasowego doświadczenia zawodowego, staramy się dostarczyć wiedzy i doświadczenia, które pomogą naszym członkiniom w skutecznym osiąganiu biznesowych celów.

W praktyce nasza filozofia manifestuje się poprzez organizację warsztatów, konferencji, spotkań online oraz offline, a także dedykowanych w całości programów wspierających przedsięwzięcia prowadzone przez kobiety. Tworzymy sprzyjające środowisko, w którym kobiety nie tylko zdobywają nowe umiejętności, ale także budują trwałe relacje biznesowe.

Nasza sieć kontaktów stanowi wartościowe narzędzie, ułatwiając nawiązywanie nowych relacji biznesowych i wspierając rozwój naszych podopiecznych. W trosce o całościowy rozwój, kładziemy nacisk nie tylko na przekazywanie wiedzy, ale także na dbałość o dobre samopoczucie uczestniczek naszych programów, kierując się zasadą „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Naszym celem jest nie tylko wsparcie w rozwijaniu przedsiębiorstw, ale także stworzenie warunków sprzyjających poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań i sukcesów.

Logo Wicci

Fundacja
WICCI Poland-India

 Nulla aliquet porttitor lacus luctus accumsan tortor posuere ac. Imperdiet sed euismod nisi porta lorem mollis aliquam amet consectetur.

Cele
Kobiety dla kobiet

Fundacja WICCI Poland-India skupia się na wspieraniu rozwoju przedsiębiorczości kobiet i firm zarządzanych przez nie. Nasze działania obejmują propagowanie idei przedsiębiorczości wśród kobiet, promowanie działań wspierających przedsiębiorczość kobiet oraz budowanie profesjonalnej sieci kobiet w celu wspierania ich współpracy. 

Dodatkowo, wspieramy innowacyjne przedsięwzięcia na rynku finansowym, i wdrażamy programy skierowane na rozwój gospodarczy kobiecych przedsiębiorstw i start-upów. Nasze działania obejmują również promocję dobrych praktyk, sukcesów kobiet w budowaniu własnej marki, a także działania na rzecz zdrowia fizycznego i psychicznego przedsiębiorczyń. Nasza Fundacja skupia się na szerokim spektrum działań, mających na celu tworzenie równych szans i możliwości dla kobiet we wszystkich aspektach życia gospodarczego.

„Minuta, w której zaczynasz myśleć jak inni Cię odbierają, jest minutą, w której przestajesz być sobą.”
Meryl Streep